Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Düşük türleri nelerdir?

86,271
kez izlendi
Puan: 4.59 / 5
Düşük türleri nelerdir?
Anne adaylarının kafasını en çok karıştıran konulardan biri de bu düşük türleridir. Dış gebelik, bebeğin karın içinde ölmesi gibi durumlar anne adaylarının kafasını karıştırır. Bunların hepsinin ortak noktası gebeliğin devam etmeyeceğidir. 

Embriyonun olmadığı gebelik çok özel bir tanı değildir. Kimyasal gebelik çok özel bir tanı değildir. Bu kanda saptanan ama ultrasona yansımadan ortadan kalkan gebeliktir. Kanama varsa bu zaten düşük tehdidir. 

Düşük olacak mı olmayacak mı diye doktorun yakın takibi gereklidir. Önlenemeyen düşük rahimden ayrılan bebektir. Düşük başlamışsa fakat gebeliğe ait ürünlerin hepsi rahimden gitmemişse bu tamamlanmamış düşüktür. Tamamlanamazsa doktor müdahalesi gerekir. Düşük eğer doktor müdahalesine gerek kalmadan tamamlanmışsa o zaman bu tamamlanmış düşüktür.
Anne & Çocuk Kanalı Hepsini Gör
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin
Sitene ekle
Kapat