Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Düğün stresini yenmek için neler yapabiliriz?

559
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Düğün stresini yenmek için neler yapabiliriz?

Düğün öncesi yorgunluk çok normaldir. Kişiler koşturmaca içerisinde yorulabilir ve stres yapabilirler. Evden ayrılmak ve yeni bir düzen için planlamalar yapmak yorucudur. Herkesi memnun etmek ve beklentilere cevap vermek mümkün değildir. 

Bu süreci daha çok başkalarını memnun etmekten çok kendiniz için nasıl özel kılabilirsiniz diye düşünmek daha doğrudur. İyi bir planlama önemlidir. Çevreden ve özellikle yakın arkadaşlardan, aile üyelerinden destek alabilir ve görev dağılımı yapabilirsiniz. 

Eş adayı olan gelin ve damat birbirleriyle beklentileri üzerine konuşabilmeleri, açık iletişimde bulunmaları, çözüm yollarını birlikte araştırmaları gerekir. 

Eğer ailelerin müdahalesi ve talepleri olursa buna cevap vermeleri ve teşekkür etmeleri, sözlerini dikkate alacaklarını iletmeleri, aile üyeleriyle çatışmaya girmemeleri, tavır koymamaları, onları tehdit olarak algılamamaları streslerini azaltır. Kendilerini ödüllendirecek davranışlarda bulunmaları da onlara iyi gelecektir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat