Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Düğün organizasyonu nasıl olmalı?

218
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Düğün organizasyonu nasıl olmalı?

Bir düğün organizasyonunda organizasyon firması ile çalışacaksanız, düğünün her anı en ince ayrıntısına kadar planlanmış, oluşabilecek tüm aksiliklere karşı önlem alınmış olmalıdır. Uzman düğün organizasyonu firmaları bir düğünün tüm detaylarını basamaklandıracak ve bir plan halinde size sunacaktır. Memnun kalmadığınız ya da size uygun olmayan detayları onlarla birlikte gözden geçirip ekleme ya da çıkarma yapma şansınız vardır. 

Düğün organizasyonu tatlı bir telaştır ama nasıl yapıldığı ve nasıl planlandığı çok önemlidir. Düğünüzü konuklarınızın hafızalarına iyi bir anı olarak kazıyabilmek için bazı püf noktalara dikkat etmeli ve detayları titizlikle seçmelisiniz. Öncelikle düğün mekanına karar vermeli, sonrasında ikramlıklar seçilmelidir. Düğün konseptinin yemekli düğüne veya kokteyle göre değişebileceği göz önünde bulundurulmalıdır. Seçilen konsept her yönüyle mekana eksiksiz uygulanmalı, canlı müzik kullanılacaksa solistler mutlaka aksiliklere hazırlıklı olmalıdır.  Müzikler kişilerin seçimlerine, kültürüne ve yöresel ve etnik kimliğe göre şekillendirilmelidir. 

Gelin ve damadın giriş müziğinden, davetlilerin oturma planına, masa düzenlerinden, menü seçimine kadar her ince detay önceden düşünülmeli, her şey hazırlanmış olmalıdır.

Bunlara ek olarak gelinle ilgili aşamalarda oluşabilecek tüm aksilikler dikkatle detaylandırılmalı, yedeği olabilecek her şey yedeklendirilmelidir. Örneğin gelin ve damadın gelinliği ile smokininde düğün sırasında bazı problemler olabilir. Bunları da organizasyon firması mutlaka göz önünde bulundurmalıdır. 

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat