Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Düğün konsepti nasıl seçilir?

749
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Düğün konsepti nasıl seçilir?

Düğün konsepti ile ilgili hayaller sınırsızdır. Ama her hayali uyarlamak belli bütçeleri gerektirir . En mutlu günlerinizden biri olan düğün ile ilgili hayalinizi gerçekleştirirken bütçenizi de sarsmayacak bir konsept belirlemeniz yararlı olacaktır. Eğer bir organizasyon firması ile çalışıyorsanız size soracakları ilk sorulardan biri de bu olacaktır: Ne kadar bütçe ayırmayı planlıyorsunuz...

Düğün konsepti seçimi yaz ve güz aylarına, gelinin sevdiği renklere, zevklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Çiçeklerle detaylandırılmış süslemeler şamdanlar romantizmi; çuval ipi, kütük gibi objelerle hazırlanmış süslemeler daha çok doğayı; cam, tül gibi detaylarla hazırlanmış süslemeler ise bohemliği çağrıştırmaktadır. 

Düğün konsepti seçimini düğün organizyonu firmanıza bırakırsanız size en uygun seçimi yapacak ve size sadece istediklerinizi ekleyip çıkarmak kalacaktır. 10 senedir düğün sektörü kendini inanılmaz yenikliklerle geliştirdi. Bu nedenle organizasyon firmanızın tavsiyelerine kesinlikle kulak vermelisiniz.

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat