Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Düğün fotoğrafı için poz verirken nelere dikkat etmek gerekir?

1,525
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Düğün fotoğrafı için poz verirken nelere dikkat etmek gerekir?

Alınan fotoğraf eğitiminden dolayı fotoğraf çekerken kişinin yüzüne gelmesi gereken ışığı, bakmamız gereken açıyı önceden tespit edebiliyoruz. Çiftten de genelde bizi yönlendirmesine gerek kalmadan üç aşağı beş yukarı tahmin edebiliyoruz. Düğün fotoğrafları için gelin ve damattan istediğimiz şey özellikle çift çekimleri sırasında birbirlerinden çok uzak durmamaları. Daha yakın durduklarında düğün fotoğrafı için çok daha iyi kareler ortaya çıkıyor. Kimi zaman da bizim yönlendirmemize gerek kalmadan, onların kendi aralarında yaptıkları sohbetler sırasında onları başbaşa iken hiç müdahale etmeden fotoğraf çekiyoruz. Bu anlarda da çok iyi fotoğraflar çıkabiliyor.

Fotoğraflarda gülümsemek çok önemli. O anlardan çok daha iyi kareler çıkıyor. Gelin ve damadın gülümsemesini sağlamak da düğün fotoğrafçısının elinde biraz. Bazen elimizden geldiği kadar espriler yaparak çifti güldürmeye çalıştığımız zamanlar da oluyor. Çünkü insanın en güzel hali gülümsediği hali. Bu gibi durumlar da bizim daha iyi fotoğraf elde etmemizi sağlıyor.  

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat