Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Dubai'ye nasıl gidilir?

22,934
kez izlendi
Puan: 4.48 / 5
Dubai'ye nasıl gidilir?
Türkiye'den Dubai'ye gitmek son derece kolay. Hafta sonu için Dubai gezisi planlayabilir, kısa sürede Dubai'nin başkenti Abu Dabi'de olabilirsiniz. Dubai'ye Türkiye'den aktarmasız uçabilirsiniz. Emirates Havayolları, Türk Hava Yolları ve Singapur Havayolları Dubai'ye aktarmasız seferler düzenliyor. Bu havayolları ile gün içerisinde birden fazla seferle Dubai''nin başkenti Abu Dabi'ye uçabilirsiniz. Türkiye Dubai arası uçakla 4,5 saat sürüyor. Günün değişik saatlerinde kolaylıkla Dubai'ye gitmeniz mümkün.

Dubai'ye gitmek için vize almalısınız. Pasaportunuzun istenen sayfalarının fotokopisini bazı belgelerle birlikte Dubai'ye yollamanız gerekiyor. Bunu sizin yerinize turizm acenteniz veya seyahat edeceğiniz havayolu gerçekleştirebilir. Dubai'de işleme giren bu evraklar size vizenizle birlikte geri dönüyor. Ülkeye bu fotokopi vize eşliğinde kolayca girebilirsiniz. Dubai'de gezerken bu fotokopiyi yanınızda taşımanızda fayda var.

Dubai'ye gitmek son derece kolay. Bu ülkeye ucuz alışveriş, deniz ve güneş için yılın istediğiniz zamanı gidebilirsiniz.
Yaşam Kanalı Hepsini Gör
Gusül abdesti nasıl alınır?
Eski İstanbul Müftü Yardımcısı Yusuf Kavaklı
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin
Sitene ekle
Kapat