Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Dişler daha beyaz hale nasıl getirilir?

5,872
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Dişler daha beyaz hale nasıl getirilir?

Günümüz diş uygulamalarından en popüler olanlarından biri de bleaching adını verdiğimiz diş beyazlatma seanslarıdır. Çeşitli nedenlerden dolayı renkleri değişmiş dişleri daha beyaz hale getirebilmek için uyguladığımız özel yöntemler vardır. Bu yöntemleri, klinikte uygulanan yöntemler ve evde uygulanan yöntemler olarak 2'ye ayırabilmekteyiz. 

Home bleaching adını verdiğimiz sistemde hastanın dişlerine uygun bir plak hazırladıktan sonra hastanın bu plakla beraber kullanabilmesi için özel bir jeli hastaya teslim etmekteyiz. 

Hekimin direktifleri doğrultusunda hasta bunları uyguladığında, hasta 1 hafta veya 2 haftalık bir bir süreçte dişlerinde oldukça açık bir renge ulaştığını, 6 tona kadar beyazladığını görecektir. 

Diğer bir yöntem office bleaching adını verdiğimiz ve klinikte uyguladığımız yöntemdir. Bu yöntemde özel bir ışık kaynağından faydalanmaktayız. Dişler üzerine uyguladığımız jel benzeri hidrojenperoksit içerikli materyalle dişlerin rengini 4-6 ton kadar açabilmekteyiz. Bu yöntemi klinikte uygularken çevre yumuşak dokularının korunmasına özen göstediğimiz için kompikasyon gelişme ihtimali de minimuma inmektedir. 

Diş beyazlatma ve diş estetiği hakkında daha fazla bilgi için: 

444 3 789 - 0216 474 54 54

Klinik tipi diş beyazlatma ya da ev tipi diş beyazlatma yöntemlerini karşılaştıracak olursak klinik tipi diş beyazlatmada çok daha iyi sonuçlar elde etmekteyiz. Bunun nedeni olarak da, klinikte uyguladığımız sistemde hastaya müdahale etme oranı çok fazladır. 

Ev tipi diş beyazlatma yönteminde, hastanın yöntemi tamamıyla doğru şekilde uyguladığını varsayıyoruz. Ancak hasta doğru bir şekilde uygulamazsa diş etlerine zarar verebilmekte, uygulama süresini kendine göre uzattığında yanlış hassasiyetler oluşturabilmektedir. Bu nedenle klinikte yapılan diş beyazlatma işlemleri daha doğrudur ve çok daha iyi sonuç verir.

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat