Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Diş estetiği ile neler yapılabilir?

4,957
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Diş estetiği ile neler yapılabilir?

Hastaların beklentisine göre cevap vermek daha uygun olur. Renkle ilgili sıkıntılar olabilir, dişlerin şekilleriyle ilgili beğenmedikleri noktalar olabilir. Renkle ilgili olan sıkıntılarda diş beyazlatmayı öneriyoruz ama sıkıntı şekille ilgili olduğu zaman farklı çözüm yöntemleri devreye girmektedir. Bu yöntemler arasından seçim yaparken genellikle dişin bütünlüğünü koruyan ve dişe minimal hasar veren yöntemleri tercih ediyoruz.

Bunlardan ilki bonding yöntemidir.  Bu yöntemde estetik materyaller direkt diş üzerine uygulayarak istediğimiz sonucu kısa sürede elde ediyoruz. Yaprak porselen yönteminde ise dişten bir miktar aşındırma yapabiliyoruz. Celec yöntemi ile de tek günde istediğimiz estetik sonucu elde edebiliyoruz. 

Diş eksikliği durumunda çiğneme yüklerine daha dirençli malzemeler kullanmak gerekiyor. Bu durumlarda da zirkon destekli porselenleri tercih etmekteyiz. Bütün bu uygulamalar diş estetiği uygulamalarında metal içermeyen malzemelerdir. Metal içermediği için estetik anlamda ışık geçirgenliği dişe yakındır, bu sayede güzel sonuçlar alınabilir. 

Diş estetiği hakkında daha fazla bilgi için: 

444 3 789 - 0216 474 54 54

Diş estetiği uygulamalarında önemli noktalardan biri de tedavi süresidir. Tedavi süresi uzakça hastanın konforunda aynı oranda azalmalar görülecektir. "Tedavi süresini nasıl kısaltırız" diye düşündüğümüzde celec yöntemini öneriyoruz. Celec yönteminde tek seansta bütün diş estetiği tedavileri yapılabilmektedir.

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat