Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Dildo nedir?

124,278
kez izlendi
Puan: 4.28 / 5
Detaylı Açıklama

Dildo nedir?

Kadınlara yönelik seks oyuncakları arasında en çok tercih edilenlerden biri olan dildo, cinsel hayatın renklendirme, alınan haz duygusunu artırmaya ve tıbbi tedavi amaçlı olarak kullanılan bir üründür. 

Dildo, titreşimsiz yapay penistir. Farklı ebat ve ölçülerde üretilmiştir. %100 tıbbi standartlara uyan silikon içeren dildolar tercih edilmelidir. Paslanmaz çelikten üretilmiş olanları da bulunmaktadır. 

Dış uyarılmadan çok penetrasyon amaçlı kullanılmalıdır. Hiç bir şekilde titreşimi yoktur. Dildonun en büyük özelliği, vajinismus hastalarının doktor kontrolü altında tedavi amaçlı kullanılmasıdır. Vajinismus tedavisinde küçük ve ince ebatlı dildoların kullanımı ile başlayıp ilerleyen dönemlerde ebat değiştirilerek gerçeğe yakın ölçülerdeki dildoları kullanmak faydalı olacaktır.

Dildonun kullanım sonrası temizlenmesi gerekir. Bu nedenle mutlaka yıkanabilir olanlar tercih edilmelidir. Dildo, kayganlaştırıcı jeller ile birlikte kullanılmalıdır. Kullanılacak jellerinde su bazlı kayganlaştırıcı jeller olmasına özen gösterilmelidir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat