Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Dar odalarda giyinme odası hazırlanabilir mi?

11,893
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Dar odalarda giyinme odası hazırlanabilir mi?

Dar odalar için giyinme odası hazırlanabilir. Müşterilerin isteği doğrultusunda normal dolap boyutlarında duvardan duvara, yerden tavana normal dolaplarımızı yapıyoruz. Ama ray kapağını dolabın gövdesinden 50 - 60 cm kadar öne monte ederek arkada bir hareket alanı oluşturmak da mümkün. Hareket alanında ışıklandırma dolaplarımızın olmazsa olmazlarından. Işıklandırmayı kuvvetlendirerek giyinme dolabı aydınlık ve rahat kullanılabilecek bir oda haline getirilebilir.

Dar odası olan müşterilerimizin çok sayıda dolaba ihtiyacı varsa giyinme odasıyla ilgili başka çözümler bulunabilir. Yatağı duvarın ortasına yerleştirerek, yatağın sağına, soluna ve yatağın üst kısmına dolaplar yapılıp daha fazla dolap kullanım alanı oluşturulabilir.
 
Dar odalarda yer kısıtlı olduğu için giyinme odası için alternatifler kısıtlıdır. Müşterilerimizin isteği ve ihtiyaçları doğrultusunda mevcut alternatifler değerlendirilebilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat