Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Damat adayları hangi nedenlerle stres yaşayabilir?

937
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Damat adayları hangi nedenlerle stres yaşayabilir?

Damat adaylarındaki en önemli stres nedeni eş adayı ile annesi arasında kalma durumudur. Eşinin beklentileri ve şikayetleri bir taraftan onu sıkarken diğer yandan annesinin beklentileri ve dile getirdiği sorunlar stres yaratır. 

Damat arada denge oluşturamayıp durumu yönetemediğinde pek çok sorun meydana gelebilir.Damat adayının ekonomik anlamda kendisini yeterli hissedip hissetmemesi de ayrı bir sorundur. Gelin adayının beklentilerine tam olarak cevap verip vermemesi de kişide stres ve sıkıntı meydana getirebilir. 

Damat adayının evlilik sürecine geçmeden önceki hayat tarzı, bireysel özgürlüğü, erkek arkadaşlarıyla artık dışarıda özgürce vakit geçiremeyeceğini bilmesi de bir sorundur. Erkek kulislerinde artık rahatça yer alamayacağını bilen damat adayı bunu da dert ederek stres yaşayabilir.

Erkekler stres yaşamamak için her türlü sorun için eşleri ve anneleriyle iletişim halinde olmalıdır. İletişimi kuvvetli olan erkekler stresten ve üzüntüden bu şekilde kolaylıkla uzak durabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat