Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çocuklarda penis küçüklüğü hangi durumlarda sorun kabul edilmeli?

79,562
kez izlendi
Puan: 4.81 / 5
Çocuklarda penis küçüklüğü hangi durumlarda sorun kabul edilmeli?
Penis boyunun yeterli olup olmaması en çok merak edilen konuların başında gelir. Özellikle ergenlik öncesinde çocukların şişman olması penis boyutlarını küçük gösterir ve birçok aile bunun bir problem olduğu düşüncesi ile doktora gider.

Ancak doğru teşhis konulduğu takdirde tedavisi oldukça kolaydır. Dolayısıyla endişesi olan ailelerin öncelikle bir üroloğa gitmelerinde fayda.

Normal şartlarda çocuk ergenliğe girdikten sonra kasık bölgesindeki yağ dokuları azaldıkça gerçek penis boyutları ortaya çıkıyor ve genellikle %90 oranında bu şikayetle gelen çocukların penis boyutlarının normal olduğunu görüyoruz.

Ancak %10 kadar çocukta hakikaten hormon eksikliği oluyor, bu hormonların takviye edilmesiyle beraber penis boyutları yeterli boyuta ulaşıyor.
Sağlık Kanalı Hepsini Gör
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin
Sitene ekle
Kapat