Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çocuk sahibi olmak evli çiftlerin cinsel yaşamını nasıl etkiler?

12,028
kez izlendi
Puan: 4.77 / 5
Detaylı Açıklama

Çocuk sahibi olmak evli çiftlerin cinsel yaşamını nasıl etkiler?

Çocuk sahibi olmak eve kalıcı bir misafirin gelmesi anlamına gelen kalıcı bir değişikliktir. Eskiden çok rahat ses çıkarabilen, rahat hareket edebilen çiftler çocuğun gelişiyle kısıtlanırlar. Evlilikte cinsel yaşam çocukla nasıl etkilenir ve neler yapılabilir izleyin.


Çocuk sahibi olmak eve kalıcı bir misafirin gelmesi anlamına gelen kalıcı bir değişikliktir. Eskiden çok rahat ses çıkarabilen, rahat hareket edebilen çiftler çocuğun gelişiyle kısıtlanırlar.

Çiftler evliliklerinin ilk yıllarında cinselliğe çok fazla zaman ayırır ve mutlu, sorunsuz bir cinsel ilişkileri olur. Çocuk olduktan sonra ellerinde olmayan nedenlerden dolayı çok istemelerine rağmen cinselliğe fazla zaman ayıramayabilirler. 

Çocuk ilk doğduğunda doğal olarak anne ve babası ile aşk ilişkisi kurar, bu anne ve baba içinde geçerlidir. Bu ilişkiler çocuğun hem fizyolojik hem de psikobiyolojik olarak büyümesini sağlar.

Çocuk ilk doğduğunda anne - baba sevgisine, ilgisine muhtaç olduğundan, anne ve baba da bunun bilincinde olarak çocuklarına gerekli ilgiyi, şefkati gösterirler. Çocuk 2 - 3 yaşına geldiğinde anne ve baba cinselliğe daha çok zaman ayırabilir.

Çocuk sahibi olduktan sonra çiftler birbirlerine dokunmak için fırsatlar yaratmak çok önemli hale geliyor. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat