Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Citroen C4 Cactus nasıl bir otomobil?

66,314
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Citroen C4 Cactus nasıl bir otomobil?

Rakamlara, sayılara boğulmayan, neşesini kaybetmeyen teknoloji programı Rahşan Gülşan ile Popüler Teknoloji'nin sekizinci bölümü sizlerle. Teknoloji harikası yepyeni ürünleri ve ürün incelemelerini bu program ile bulmanız mümkün. Rahşan Gülşan ile Popüler Teknoloji programının sekizinci bölümündeki konuklarından ilki, Citroen C4 Cactus. Cactus, şehir içi kullanımda tasarım ve konfor anlamında farklı şeyleri sevenler için iyi bir seçim. Çünkü hem dış tasarımı hem de iç dizaynı, standart otomobillere göre son derece farklı. Bu anlamda incelemeye değiyor. 

Citroen C4 Cactus, ismi de kendisi de sıradışı ve ilginç bir otomobil. Citroen C4 Cactus'ün insanın gözüne çarpan en önemli dış farkı kapılardaki airbump adı verilen plastik kaplamalar. Otomobile kaktüs çağrışımı yapan şeyler de asıl olarak bu kaplamalar. Bu plastik kaplamalar küçük dokunmalarda, küçük sürtünmelerde otomobili koruyor.

Citroen C4 Cactus, tasarım olarak Citroen'in diğer tüm otomobillerinden farklı bir tasarım diline sahip. Açıkçası herkesin keyfini ve zevkini, otomobile bakış açısını yansıtacak bir otomobil değil Citroen C4 Cactus. Ben kendi adıma çok yenilikçi ve farklı buldum. Bunu hem dış hem de iç dizaynında görebiliyorsunuz. Bilindik bir iç tasarımı yok. Kullanım sırasında bunu çok hissediyorsunuz. Detaylar için videomuzu izleyebilirsiniz. 

Videoyu Göster

Teknoloji Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat