Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çıtçıt alırken nelere dikkat etmek gerekir?

1,718
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Çıtçıt alırken nelere dikkat etmek gerekir?

Tokanın kalitesi, kullanılan kumaşın kalitesi ve en önemlisi kullanılan saçın kaliteli olması çok önemlidir. Çıtçıt için kullanılan saça istenen renklerin uygulanabilmesi çok önemlidir. Perma, röfle, boya, farklı saç modelleri uygulanabilmelidir. 


Piyasada bir kaç faklı saç satılır. Bizim tercih ettiğimiz saç grubu Türk, Makedon, Arnavutluk, Azerbaycan, Rusya gibi ülkelerden gelen ve bizim saç dokumuza uygun saç grubudur. Bayanlar çıtçıt alırken öncelikle 1. grup saçlardan tercih etmeliler. Bu saç grubu elinize aldığınızda tıpkı sizin saçınız gibi yumuşak ve dökümlüdür. İstenen renge boyanabilir ve rengi açılabilir. 

2. saç grubu piyasada çokça satılan Endonezya ve Jakarta saçı denen saç grubudur. Bunların içinde hayvan kılı olduğu söylenir. Bu saç en sonda bir anda azaldığı için bu şekilde ayırdedilebilir. Bu saç ancak karamel tonuna kadar açılabilir. Bir diğer grup da Çin çıtçıt grubudur. Bunlar çok kalın telli sık saçlardır. Çok zor maşa yapılır. Fiyatı yarı yarıya daha azdır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat