Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Cinsel organında yarası olanlar nelere dikkat etmeli?

2,322
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Cinsel organında yarası olanlar nelere dikkat etmeli?

Genital bölgelerinde ya da cinsel organlarında yara olanların mutlaka kısa süre içinde bir doktora gitmeleri gerekir; çünkü bu tip yaraların ve enfeksiyonların altından genellikle cinsel yolla bulaşan bazı hastalıklar çıkmaktadır. Bunlar tehlikeli birtakım enfeksiyonlar olup eşli tedavi gerektirebilirler.

Genital bölgelerinde veya cinsel organlarında yara olan kişiler mutlaka doktora gitmeli ve bu tür yaralar genellikle cinsel yolla bulaşan bazı hastalıklardan kaynaklanmaktadır. Bu durumu kişinin kendi başına tedavi etmesi zor olduğundan tedavinin uzman bir doktor tarafından yapılması önemlidir. Cinsel yolla bulaşan hastalıklar tehlikeli olabileceğinden zaman kaybedilmeden eşli olarak tedavi edilmelidir.

Cinsel organdaki yaraların kapatılması, yara üzerine bilinmeyen bazı ilaçların sürülmesi veya yaranın koparılması yaranın hızla yayılmasına neden olabileceğinden mutlaka uzman bir doktor tarafından doğru teşhisin koyularak doğru tedavi yönteminin belirlenmesi önemlidir.

Cinsel organında yarası olan kişiler tedavinin tamamlanana kadar cinsel ilişkiden kaçınması, çamaşırlarının ayrı yıkanması ve aynı zamanda cinsel organın temizliğine de dikkat etmesi önemlidir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat