Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Cinsel organ estetiği ne anlama gelir?

1,290
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Cinsel organ estetiği ne anlama gelir?

Günümüzde kadınlar vücudunun herhangi bir yerindeki estetik görünümden kaygı duyabilmekte ve bununla ilgili arayışlara girebilmektedir. Bu tip kaygılar özellikle genital bölgeyi ilgilendirdiğinde, fonksiyonel olmaktan çok estetik kaygıları içermektedir.

Kadınların özellikle genital bölgede fonksiyonel olmaktan çok estetik kaygıları ön planda gelir. Kadınlarda yaşanan estetik kaygılar güven ve vücut imajını zedeleyecek boyuta gelebilir ve fonksiyonel olarak birtakım sıkıntılar yaratabilir.

Cinsel organ estetiği, cinsel bölgede meydana gelen fonksiyonel bozukluklar olduğunda yapılabilir. Özellikle fonksiyonel bozukluklara sebep olabilecek derecede genital estetik sıkıntıları yaşanıyorsa cerrahi operasyon yapılabilir. Kişilerde, fonksiyonel bozukluklara neden olabilecek kadar ileri cinsel bölge estetik sıkıntıları olması durumunda başvurulan ameliyatlara genital estetik operasyonlar denmektedir.

Genital bölgeyi ilgilendiren estetik operasyonlar, kişinin doğuştan gelen birtakım organ değişikliklerine bağlı olabileceği gibi gebelik sonrası doğum hasarları sonucu da olabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat