Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Cinsel ilişki mutlaka orgazmla mı sonuçlanmalı?

12,961
kez izlendi
Puan: 1.33 / 5
Detaylı Açıklama

Cinsel ilişki mutlaka orgazmla mı sonuçlanmalı?

Cinsel ilişkinin her defasında orgazm ile sonuçlanmasını beklemek çok doğru değildir. Keşke olsa, bu mutluluk verici bir durumdur ancak ilişkinin sadece penis - vajen birlikteliği olmadığını bilmek önemlidir. Tensel, gözsel, sözsel temasın önemi es geçilmemelidir. Temas cinsel ilişkide çok önemlidir. İki tarafın da mutlu olduğu cinsel ilişki orgazm ile sonuçlanıyorsa, bu en çok tercih edilecek ve istenilecek durumdur. Ancak orgazm ile sonuçlanmıyorsa da bu cinsel ilişkinin kötü olduğu anlamına gelmeyecektir.

Çiftlerin birbirini tanıması, ilişki esnasında konuşmak çok önemlidir. Belki de tüm bu detaylar cinsel ilişkide orgazmdan daha güçlüdür.
İlişki esnasındaki tavır ve davranışların orgazma etkisi oldukça büyüktür. O yüzden partnerinizden ne beklediğinizi direkt ona söylemeniz gerekir. Ya da partnerinizin ilişkiden  ne beklediğini mutlaka öğrenin ki maksimum seviyede orgazm olun. İstediğiniz seviyede orgazma ulaşın.

Özetle, cinsel ilişkinin mutlaka orgazmla sonuçlanması gerekmez. İlişkide orgazmdan daha önemli olan temas yoğunluğudur. Çiftlerin birbirleri ile isteklerini konuşması, orgazmın maksimum boyutta olmasına sebep olacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat