Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Cinsel fetiş nedir?

237,417
kez izlendi
Puan: 4.60 / 5
Detaylı Açıklama

Cinsel fetiş nedir?

Fetiş, cinsel yaşamda da, günlük yaşam içerisinde de bireylerin hayatlarını çok zorlaştırıyor. Fetiş, bir objeye bağlı takıntı yoluyla geliştirilen bir cinsel uyarıdır. Bu nedenle fetiş kalem tutan bir kadın da olabilir; saçını arkaya taramış bir adam modeli de olabilir. Böyle baktığınızda bu iki modeli günlük hayatta çok sık görebilirsiniz. Gördüğünüz anda da sizin için uyaran zinciri başlar. 

Fetiş, bireyin hayatını gerçekten çok güçleştirir. Genellikle, fetişe ait şeyle karşılaşıldığında, erkeklerde hızlı ereksiyon ve hızlı boşalma görülür. Ayrıca, fetişsiz sevişme onlar için yaşamları boyunca olmazsa olmazları arasına girer.

Fetiş tutkusu çoğunlukla erkeklerde görülür. İnternet ortamı ve içinde yaşanılan kültür son yıllarda kadınlar da giderek cinselliklerinde fetiş nesneleri ile ilgileniyor.

Katı ahlaki değerleri olan bazı insanlar hayatları boyunca fetişlerini yaşama geçirmiyorlar, kendi iç dünyalarında bununla yaşıyorlar, bunun sebebi fark edilmesi durumunda sapık olarak anılmak istemiyorlar.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat