Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Cinsel fantezilerde kullanmak üzere ne tür fetiş ürünleri vardır?

20,396
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Cinsel fantezilerde kullanmak üzere ne tür fetiş ürünleri vardır?

Her zaman sağlıklı bir erkek ve kadın taşıdığı cinsel dürtüler cinselliğin yaşanması için yeterli olmayabilir.Uzun süreli ilişkilerde ve evliliklerde monotonluğa dönmüş cinsellik, haz almadan çok görev durumuna dönmüş olabilir. Bu noktada kişiye uygun seçilecek fetiş ürünleri yardımıyla cinsel yaşam eskisi gibi renkli ve heyecanlı olabilir. 

Hayal gücü kullanılarak birçok ürün fetiş ürününe dönüştürülebilir. Kelepçeler, kırbaçlar, iç çamaşırları, masaj yağları, pozisyon yastıkları hatta dövmeler bile bir fetiş ürünüdür.

Cinsel hayatımızı renklendirecek, partnerimizle birlikte daha heyecanlı bir cinsel hayat yaşamı sağlayacak bir çok ürün fetiş ürünü olabilir. 

Fetiş ürünlerini cinsel yaşama dahil ederken dikkat edilmesi gereken en önemli konu partnerin onayı olması ve cinsel yaşamı renklendirecek ürünün ona göre belirlenmesidir. Partneri heyecanlandırmak ve şaşırtmak keyif verici olurken, onu rahatsız ve irrite edecek şeylerden kaçınmak gerekir.

Ayrıca, kullanılan ürünlerin insan sağlığına zararlı hiçbir malzeme ihtiva etmemesine, kişiye ve ilişkinin seviyesine uygun olmasına da dikkat edilmelidir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat