Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Cinsel fantezilerde başka birini düşünmek aldatma sayılır mı?

53,671
kez izlendi
Puan: 4.65 / 5
Cinsel fantezilerde başka birini düşünmek aldatma sayılır mı?
Bir insan birisiyle beraberken bir başkasını düşünebilir. Bu bir suç değildir. Fakat bu durum kişiyi rahatsız ediyorsa, kişi bunun nedenini anlamak isteyebilir.

Sevişirken bir başkasını düşünmek bir suç değil, bir ihtiyaç olarak görülüyor. Bir eksiklik, bir boşluk olmadığı zaman, insan vücudu bir denge noktasında yaşıyor. Eğer zihniniz bir yerdeyken, başka bir yere sekiyorsa, başka bir ihtiyaç içerisindesiniz demektir.

Bu ihtiyacın sesini duyup cesur bir bişimde kendinize yaklaşabilir, ya da ilişkiyi korumak adına bu sesi duymazdan gelebilirsiniz. Fakat insan beyninin inatçı bir yanı vardır. Eğer duygularınızı dinlemezseniz bu fanteziler daha inatçı hale gelebilir. Hatta vücutta taşikardi, ülser, gastrit, titreme, terleme, kekeme olarak ortaya çıkabilir.
Sağlık Kanalı Hepsini Gör
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin
Sitene ekle
Kapat