Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Cinsel fanteziler rutinleşen cinsel hayatı canlandırır mı?

50,931
kez izlendi
Puan: 4.25 / 5
Detaylı Açıklama

Cinsel fanteziler rutinleşen cinsel hayatı canlandırır mı?

Fetiş, cinsel yaşamda da, günlük yaşam içerisinde de bireylerin hayatlarını çok zorlaştırıyor. Fetiş, bir objeye bağlı takıntı yoluyla geliştirilen bir cinsel uyarıdır. Bu nedenle fetiş kalem tutan bir kadın da olabilir; saçını arkaya taramış bir adam modeli de olabilir. Bu iki modeli günlük hayatta çok sık görebilirsiniz. Gördüğünüz anda da sizin için uyaran zinciri başlar. 

Bir insanın bir insanla eş olması, onunla mahrem sayılan bir derinliğe de inmek istemesi demektir. Sevgilileri arkadaşlardan ve dostlardan ayıran özellik onlarla cinsel ilişkiye de girebiliyor olmak. Bu açıdan bakınca cinsel fantezilerin paylaşılması samimiyetin bir ölçüsü gibi. Partnerinizin yanında cinsel isteklerinizi söylemek, doğruyu söylemek gibi bir şey.

Monotonlaşmış bir ilişkiyi cinsel fanteziler kurtarabilir demek pek doğru olmaz. Bunun yerine ilişkideki asıl sorunlara yönelmek gerekir. Çiftler zaten birbirlerine cinsel konularda açık olurlarsa, neyin hoşuna gittiklerini dile getirirlerse daha mutlu bir birliktelikleri olur. Taraflardan bir tanesi cinsel isteklerini karşısındakinden gizliyorsa, zaten ilişkide bir şeyleri gizlemeye başlamış demektir.

Videoyu Göster

Sağlık Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat