Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Cinsel fanteziler gerçeğe dönüştürüldüğünde sorun çıkabilir mi?

23,165
kez izlendi
Puan: 3.72 / 5
Detaylı Açıklama

Cinsel fanteziler gerçeğe dönüştürüldüğünde sorun çıkabilir mi?

İnsanlar bir şeyi düşünüp hayal ettikleri zaman onu almak için bir eylemde bulunurlar. Kafamızdaki herhangi bir cinsel fantezi onu gerçekleştireceğimiz yeri bekler. Biz fırsatını bulduğumuzda bunu gerçekleştiririz. Fakat cinsel fantezi gerçekleştirildiğinde genelde düşüncenin daha güzel olduğu ortaya çıkmaktadır. 

İnsanın bütünlüğüne zarar verebilecek herhangi bir fantezi gerçekleştiğinde zaten yaşamda bir sorun yaratacaktır. Örneğin, anal seks eşler arasında çok ciddi bir sorundur. Erkeklerin bir kısmı anal seksi fantezi olarak isteyebiliyor. Kadınların bir kısmı da isteyebiliyor, ikisi de istiyorsa bir sorun yok; ancak kadın kocasının anal seks isteğini kocasındaki gizli bir eşcinsellik olarak yorumluyorsa, ya da dini öğretiler nedeniyle anal seks yaşadığında kadın kendini yanlış bir şey yapmış , günaha girmiş hissediyorsa, bu fantezinin yaşanması bu ilişkide bir sorundur. Bu yaşandığı takdirde taraflardan biri taviz vermiş olur.

Hemen herkes geçmişte az da olsa fantezi kurmuştur, fanteziler bireyler arasındaki cinsel yaşamın güçlenmesine, cinsel arzunun uyarılmasına ve karşılıklı aynı oranda haz almaya fayda sağlayabilir. Burada önemli olan her ikisinin de rahatsız olmadığı cinsel fantezileri uygulamalıdır. Aksi halde cinsellikten soğuma ve uzaklaşma gibi durumlar yaşanabilir. 

Videoyu Göster

Sağlık Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat