Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Cinsel estetik operasyonlarının cinselliğe olumsuz etkileri var mı?

306
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Cinsel estetik operasyonlarının cinselliğe olumsuz etkileri var mı?

Cinsel estetik operasyonları, uygulanan teknikler, kullanılan dikiş materyalleri ve yara bakımının çok daha gelişmiş olması nedeniyle olumlu sonuç verir. Ancak cinsel estetik operasyonlarından sonra doku bütünlüğünün bozulması ya da yaranın geç iyileşmesi gibi komplikasyonlar olabilir.

Cinsel estetik operasyonu sonrasında oluşan şişlikler ve morlukların iyileşmesi 2 haftayı bulur. Ancak operasyon yapılan bölgede, yara iyileşmesi kötü olan durumlarda çeşitli izler oluşursa kişide, estetik kaygıların daha da artmasına sebep olabilir.

Günümüz teknik koşullarında yapılan genital estetik operasyonlar, uygulanan teknikler, kullanılan dikiş metaryalleri ve yara bakımının daha gelişmiş olması nedeniyle minimal invaziv denilen prosedürlerdir ve çok iyi sonuçlar sağlamaktadır. Ancak yapılan cinsel estetik operasyonlar sonrası doku bütünlüğünün bozulması ya da yaranın geç iyileşmesi gibi olumsuz komplikasyonların görülme ihtimali de bulunmaktadır.

Cinsel estetik operasyonları sonrası oluşan şiş ve morlukların iyileşmesi 1 - 2 hafta arası süre almaktadır. İyileşme süreci içinde olumsuz bir durumla karşılaşılmaz. Yara iyileşmesinin olumsuz olduğu durumlar yara izinin kalmasına ve operasyon geçiren kişinin estetik kaygılarının devam etmesine neden olabilir

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat