Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Cinler büyücülere nası yardım eder?

6,284
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Cinler büyücülere nası yardım eder?

Cinler ve büyücüler arasındaki ilişkinin anlaşılması için öncelikle şu soruların yanıtlanması gerekir: 

Cinler büyücülere yardım eder mi ya da büyücüler cinlerden yardım alır mı? Bu iki sorunun da yanıt evettir. Ortada bir yardımlaşma olduğuna göre bu ikisi arasında bir yakınlaşma ve alışveriş olduğu da rahatlıkla söylenebilir. 

Bu arada şunu da söylemek gerekir ki büyü haramdır ve büyük haramlardan biridir. Çünkü büyü yapmak Allah'ın yeryüzünde kurduğu düzenle oynamaya çalışmak ve Allah'ın yaratma gücünden rol çalmaya çalışmak demektir. Peki bunda başarılı olurlar mı? Hayır, ancak bunun çabası bile en büyük günahlardan biri olmasına yeter. 

Büyü yapmak için cinleri kullanır. Nasıl insanlar arasında büyü yapmaya meyilli kişiler varsa cinler arasında da bu türden olanlar vardır. Büyü yapan kişi cinleri kullandığını düşünür ancak aslında cinler o insanı kullanır. Hatta cinler büyücüleri parmaklarında oynatır, onları aldatır veya yanlış yönlendirir.

Cinlerin büyücüler aracılığıyla gelecekten haber vermesi aslında mümkün değildir. Çünkü onlar gaibi görebilirler ama ancak kırıntı kırıntı görebilirler. Asla tam olarak görmeleri mümkün değildir. Ancak şöyle de bir durum var: Cinler insanlara göre çok daha uzun yaşar. Bu nedenle geçmişle ilgili çok daha iyi bilgi sahibidir. Bunu kullanarak geçmişten bazı şeyler aktarır ve insanın kafasını karıştırırlar. Ancak bu onların gelecekte haber verecekleri anlamına gelmez. Cinler çok hızlı hareket edebilmeleri nedeniyle kişiyi dünya da olan bitenden anında haberdar edebilirler. Ancak günümüzde bunu internet ya da cep telefonuyla yapmak da mümkündür. Bu ne kadar süper bir yetenek değilse cinlerin getirdii haberlerde de özel bir şey yoktur.

Cinler dalga geçmek için insanlara gelecekten haber verdiklerini vs. söyler.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat