Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çin astrolojisinde elementimi nasıl bulabilirim?

2,350
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Çin astrolojisinde elementimi nasıl bulabilirim?

Çin astrolojisinde 12 burç vardır. Bunlar batı astrolojisinden farklı olan hayvanlardır. Çin astrolojisinde senenin burcu bizim karakterimizi, yapımızı belli etmez, doğduğumuz günün elementi bizim yapımızı, kişiliğimizi temsil eder. Dolayısıyla hangi günün elementiyle doğduysanız size asıl kişiliğinizi veren odur. Bu elementin, doğduğunuz güne ait zaman diliminde olan saat, gün, ay, yıl gibi diğer elementlerle olan ilişkisi sizin hayattaki kariyer yolunuzu, insanlarla ilişkilerinizi, sağlıkta hassas yönlerinizi belirten elementlerdir.

10 Şubat 1978'de doğmuş bir erkeğin elementini bulalım

1978 yılı iki element tarafından sembolize ediliyor. Şubat ayı Kaplan ayıdır yine iki element tarafından semnolize ediliyor. 10 Şubat da iki element tarafından sembolize ediliyor. Bu elementlerin biri sütun halinde yazılır, biri üstte diğeri altta durur. Üst haneye gök hanesi denir. Gök hanesi kozmik enerjileri ifade eder. Yer hanesi ise topraktan aldığımız enerjileri iafede eder. İnsan her ikisinin ortasında durur. Gökten ve bastığımız topraktan bir enerji alıyoruz, bizler tam ortasındayız. Dolayısıyla gök hanesi, yer hanesi ve her ikisini de temsil eden elementleri göz önünde bulunduruyoruz.

Sizi siz yapan doğduğunuz günün elementi

Çin Astrolojisinde bir kişinin tablosuna bakarken yapmamız gereken şey kişinin doğum tarihini yıl, ay, gün ve saat olarak Çin takvimine uyarlamak. Çin takvimininde her bir zaman dilimi 2 element şeklinde temsil ediliyor. Kendi elementinizi bulmak istiyorsanız, doğduğunuz günün gök hanesini bulun. Çünkü sizi siz yapan doğduğunuz günün elementidir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat