Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çiftlerin cinsel fanteziler kurması normal midir?

9,159
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Çiftlerin cinsel fanteziler kurması normal midir?

Cinsel ilişki iki kişi arasında yaşanır. Dolayısıyla cinsellikle ilgili normal veya normal olmayan durumlar da, iki kişi arasında konuşularak halledilmelidir. Bir çifte normal gelen şeyler, diğer çiftlere normal gelmeyebilir. Eğer iki tarafın da kabul ettiği bir durumsa normaldir.
Eğer erkek cinsel içerikli bir filmi beraber izlemek istiyorsa ancak kadın filmi izlerken tiksiniyorsa ve izlemek istemiyorsa bu konuda ısrarcı olmamak faydalıdır. Ancak kadın da cinsel ilişkilerini renklendirmek adına bu teklife sıcak bakıyorsa çift, uyarıcı olarak bu tür fantezileri cinsel hayatlarında kullanabilirler. 

Cinsel fantezi kişinin kendisi ile ilgili bir durumdur. Cinsel fantezi eğer kişiyi biz duygusundan uzaklaştırmıyorsa, partnerinden uzaklaştırıp koparmıyorsa, cinsel hayatlarına daha çok katkı sağlıyorsa fantezilerin hiç bir sakıncası yoktur.

Burada dikkat edilmesi gereken, her iki tarafın da cinsel fantezilerden zevk aldığına emin olmaktır. Çünkü rıza olmadan gerçekleştirilmeye çalışılan fanteziler ilişkiyi güçlendirmek yerine yıpratacaktır. Bu da birliktelikleri tehlikeye sokabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat