Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çiftlerin birlikte kullanabileceği seks oyuncakları var mı?

177,778
kez izlendi
Puan: 4.31 / 5
Detaylı Açıklama

Çiftlerin birlikte kullanabileceği seks oyuncakları var mı?

Uzun süreli birlikteliklerde çiftlerin en büyük şikayeti monotonluktur. Seks oyuncaklarından alınacak yardım monoton cinsel yaşamı daha keyifli renklenmesinde önemli rol oynayabilir. 

Temel amaç partneri heyecanlandırma olduğundan farklı seks fantezi oyuncakları kullanılabilir. Farklı bir kişiliğe girmek için bir peruk, evin her tarafında yakılabilecek mumlar, vücuda sürülebilen seksi kozmetikler olabilir.

İlişki sırasında penis, vajina içindeyken eş zamanlı kullanılan titreşimli, vajinal ve klitoral uyarım sağlayarak haz duygusunu artıran çift başlıklı vibratörler çiftlerin en çok tercih ettiği ürünlerdir.

Dışarıdan uyarılmayı sağlayan farklı titreşimlerdeki vibratörler, dil simülatörleri çiftlerin birlikte kullanabilecekleri oyuncaklardır.

Erken boşalma sorunu yaşayan çiftler, partnerin ön sevişme ve sonrasında haz süresini uzatmaya dönük vibratör ya da dildo gibi fantezi ürünlerini kullanabilirler.

Seks oyuncakları veya ürünleri cinsel ilişkiye girilen bir partnerin yerini dolduramaz. Fantezi ürünleri, çiftlerin birlikte kullanımı ile cinsel yaşama heyecan ve renk katabilen oyuncaklardır. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat