Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Çekici biri olmak için yapılması gereken en önemli 5 şey nedir?

18,038
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Çekici biri olmak için yapılması gereken en önemli 5 şey nedir?

Herkes çekici bir insan olmak ister. Ancak çekici olmak için gerekenleri yapma konusunda yetersiz kalabilir. Oysa ki daha çekici olmak için yapılabilecek birçok kolay ama etkili şey var. 

İşte onlardan bazıları:
1. Kendi kendinizeyken somurtmanızda bir sakınca yok ama biriyle iletişim kurarken kesinlikle gülümseyin. Moraliniz bozuk da olsa yüzünüze bir gülümseme yerleştirmeniz kimseye zarar vermez.

2. Yüzünüzdeki kıl ve tüyden kurtulun. Saçı sakalı dağılmış bir erkek pek çekici bir görüntü değil. Her gün tıraş olun. Sakal bırakmak isterseniz de sakallarınızı ve saçınızı şekilli tutun. Aynı şekilde dudak üstü tüyleri ya da kaşları gelmiş bir kadın yüzü de çoğu insana göre çekici değildir. Bunlardan kurtulmak gerekir.

3. Saçınız bakımlı ve temiz olsun. Kadın veya erkek olmanız fark etmez saç kesiminiz ve modeliniz özenli durmalı. Ayrıca saçlarınız yağlı ve kepekli görünmemeli.

4. Vücut yapınıza ve kilonuza uygun giyinin. Çok bol ya da çok dar giysileri tercih etmeyin. Alışverişe bir arkadaşınızla çıkın ve kıyafetler hakkındaki fikirlerini alın. 

5. Konuştuğunuz insanlarla her zaman göz teması kurun. Bu konuştuğunuz insanı önemsediğinizi gösterir. Çok zorlanıyorsanız, karşınızdakinin iki kaşı arasındaki noktaya bakın. Bu da böyle küçük bir hile.

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat