Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Candy Crush nasıl indirilir?

3,967
kez izlendi
Puan: 3.33 / 5
Candy Crush nasıl indirilir?
Candy Crush Facebook'un yanı sıra iPhone ve android telefonların kendi storelarından indirilerek offline olarak da oynanabilen bir oyun. 

Candy Crush oyununu iOS için Apple Strore'dan, androidler için ise Google Play Store'dan ve Amazon Kindle File üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Candy Crush'ı, iOS ve android tabanlı cihazlar için indirirken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, oyunu, Candy Crush'ın popülaritesinden faydalanmak isteyen farklı uygulama üreticilerinin yan programları ile karıştırmamak adına oyun ismini tam olarak yazarak aratmanız. Aksi halde oyun ile ilgili ancak orijinal olmayan başka uygulamaları yüklemek zorunda kalabilirsiniz. 

- Candy Crush'ı indirmek için herhangi bir app store'dayken uygulamayı "candy crush saga" şeklinde, tam adı ile yazıp aratın.
- Gelen sonuçlar arasında ürün üretici kısmında "King.com" yazan Candy Crush Saga uygulamasını indirin.

Oyunu indirdikten sonra doğrudan oynamaya başlayabilirsiniz. Candy Crush oyununu aynı zamanda Facebook üzerinden online olarak oynamanız da mümkün.

Teknoloji Kanalı Hepsini Gör
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin
Sitene ekle
Kapat