Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Calibro Touch Lux e-kitap okuyucunun özellikleri nelerdir?

927
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Calibro Touch Lux e-kitap okuyucunun özellikleri nelerdir?

E-kitap okuyucularını tabletlerden, cep telefonlarından ve parlak ekranlardan farklı kılan en büyük özelliği kağıt hissini aynen yaşatan e-ink teknolojisi. Piksel mantığından çok farklı olan dijital mürekkep teknolojisi e-ink asla gözleri yormaz ve şarjı çok ekonomik olarak kullanır. Calibro Touch Lux ise e-ink teknolojisinin son örneğidir. Kitap keyfiniz aynen devam eder, ekranı güneşin altında parlamaz, gece okurken tıpkı gerçek kitap gibi ışığa ihtiyaç duyar. Özetle e-kitaplar da aslında kitaptır.

Dokunmatik ekran ve fiziksel aydınlatma seçeneği sunan Calibro Touch Lux, HD ekranı ile ve sunduğu imkanları karşılayan daha güçlü pil desteği ile okuma keyfini bir adım daha öteye taşıyor. Tek dokunuşla sayfa çevirme, çift parmakla ekranı büyüyüp küçülen Touch Lux modelinin ekran çevresindeki ayarlanabilir fiziksel aydınlatması ile karanlıkta da kitaplarınızı okuyabilirsiniz.

Calibro Touch Lux'ün ekranının etrafında yer alan ve kitap okuma lambalarının işlevini üstlenen aydınlatması ile karanlıkta da kitap okuyabilirsiniz. 

Calibro Touch Lux özellikleri
- Calibro Touch Lux 208 gram ağırlığı ile çantanızda, cebinizde her yere taşıyabileceğiniz şekilde üretildi. Calibro, binlerce kitaplık bir kütüphane için hayallerin ötesinde bir hafiflik sunuyor. 
- 30 güne kadar dayanabilen batarya ömrü ile kitap okuma keyfinizi bölmüyor. Binlerce sayfayı sorunsuzca okuyabilirsiniz.
- Entegre Wi-Fi imkanı sayesinde kablosuz internet olan her yerde babil.com mağazasına bağlanabilir, e-kitaplarınızı satın alabilir ve indirebilirsiniz. 
- 4 GB dahili hafıza. Yaklaşık 3 bin kitaba tekabül eden bu kapasiteyi harici SD kartlar ile 32 GB'a çıkarmak mümkün. Bu da yaklaşık 24 bin kitap anlamına geliyor.
- Calibro?nun e-ink ekranları ile maksimum okuma keyfi alacağınız e-kitaplarınızı tüm iOS, Android, Mac, Windows işletim sistemlerine sahip cihazlarınızda da sorunsuz olarak okuyabiliyorsunuz. 
- Calibro Touch Lux, e-kitap formatlarının tamamını destekliyor.
- Calibro?nun tüm modellerinde Türkiye'nin en popüler online sözlüğü Sesli Sözlük'ün İngilizce - Türkçe sözlük desteği yer alıyor. 
- Sadece Touch Lux modelinde ABBYY'nin İngilizce'den birçok Batı diline sözlük desteği bulunuyor.
- Farklı okuma alışkanlıklarına hitap edebilen yazı özellikleri: Çeşitli fontların ve puntoların yer aldığı Calibro'da kalın, italik gibi seçeneklerle okuma alışkanlıklarınızı özelleştirebiliyorsunuz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat