Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Buz lazer ile lazer epilasyon nasıl yapılır?

8,936
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Buz lazer ile lazer epilasyon nasıl yapılır?

Lazer epilasyon şu an itibariyle Alexander ND yag gibi cihazlarla senelerdir yapılan bir operasyondur. Kıllardan kurtulmanın tek çözümüdür. Şu an son teknolojide buz lazer denilen bir epilasyon metodu çıkmıştır. Bunun riski çok azdır. 4 mevsim yapılabilir. Probunun ucunda eksi 5 derece buz kalıbı olduğundan acıyı kesinlikle hissedilmez, lekelenme olmaz, yanık riski sıfırdır. Bu doğrultuda acı da olmadığından dolayı kişiler epilasyonda acısız, ağrısız ve her mevsim yapılabilen bir epilasyon çeşidi olan buz lazere yönlenebilir.

Buz lazer dediğimiz sistem ile yapılan son teknoloji sistemle yapılan epilasyonda risk yoktur. Acı da olmadığından dolayı kişilerin rahatlıkla yaptırabileceği kıldan kurtulma tekniği metodudur. Daha önceki metotlarda yapılan lazerlerde güneş lekesi gibi riskler ortaya çıkabileceğinden mayıs ayından sonra yapılması tavsiye edilmez. Volume de çok fazla açılamaz ve yanma riski yüksektir. Bununla birlikte epidermisin üzerinde müdahale edildiği ve meyve asitleri harekete geçtiği için lekelenme riski yüksektir. Ancak artık buz lazer sayesinde hem yaz-kış epilasyon yapılabilir hem de lekelenme riski olmadan yaz aylarında da epilasyon seanslarınıza devam edebilirsiniz.

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat