Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Burunda revizyon ameliyatı nedir?

12,890
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Burunda revizyon ameliyatı nedir?

Hastalar ile operasyon öncesindeki görüşme çok önemlidir. Bu nedenle estetik cerrahlar hastaları ile operasyon öncesinde detaylı bir şekilde görüşür, hastanın estetik operasyondan beklentilerini öğrenir, nelerin gerçekleştirilebilir olduğunu belirtiriz. Hastanın beklentileri ile estetik cerrahın yapabilecekleri örtüştüğü zaman burun estetiğinde revizyon oranı çok düşük bir operasyon haline gelir. 

Burun estetiği öncesindeki görüşme iyi olursa, hastalar oluşabilecek revizyonları, çıkabilecek problemlerinin hepsini detaylı bir şekilde bilirler. Nelerle karşılaşabilecekleri konusunda bilgileri olur ve operasyon sonrasındaki süreç çok daha rahat bir şekilde atlatılabilir. 

Revizyon burun estetiği ile ilgili daha fazla bilgi için: 

444 3 789 - 0216 474 54 54

Revizyon rinopilasti denilen şey birçok alanı kapsayabilir. Erken dönemde yapılabilir, geç dönemde yapılabilir. Önemli olan hastanın iyi bir şekilde nefes alabilmesidir. Çünkü burun estetiği ameliyatlarında en önemli konu hastanın rahat bir şekilde nefes alabilmesidir. Biz hastanın burun estetiği ile beraber aynı anda nefese yönelik işlemleri yapmayı tercih ediyoruz ki operasyon sonrasında rahat nefes alan, fonksiyonu iyi olan, artı olarak görsel yönden hastayı tatmin eden bir burun olsun.

Doğal burun estetiği

Estetik burun demek kesinlikle sokakta dolaşırken estetik olduğu belli olan bir burun demek değildir. Biz doğal bir burun olmasından yanayız. Operasyondan sonra sizi tanımayan insanlar estetik olduğunuzu algılamamalı, hatta uzun süredir görüşmediğiniz insanlar da sizde güzel bir değişiklik olduğunu fark eder ama burun estetiği olduğunu çok sonradan anlamalı ya da siz söylemeden anlayamamalıdır. 

Revizyon rinopilasti birçok nedenlerle yapılabilir. Öncelikli sebep burun ameliyatından sonra aynaya baktığınızda yeni burnunuz ile mutlu olup olmadığınızdır. Yeni burnunuzla mutlu değilseniz bunu mutlaka hekiminizle paylaşmanız gerekir. Mutlaka yapılabilecek bir şey vardır. Halk arasında bir kanı vardır, birinci operasyondan sonra ikinci operasyonunun çok daha zor olacağına dair. Üçüncü operasyonun ise imkanı yoktur, yapılamaz. Oysaki burun operasyonu birçok defa yapılabilir. Önemli olan daha iyiye ulaşmaktır. İstekler makul olduğu sürece burun ameliyatında pek çok kez revizyona gidilebilir. 

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat