Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Burun estetiğinde başarı oranı yüksek mi?

4,406
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Burun estetiğinde başarı oranı yüksek mi?

Burun estetiğinde mutlaka bir estetik cerrah ile çalışmak gerekir. Tam olarak plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanlığını almış, alanında gerekli yeteneklere ve tecrübeye sahip bir hekim olmalıdır. Bu durum gerçekleştiğinde burun estetiğinde başarı oranı yüzde 95'lerin üzerine çıkacaktır. 

Burun estetiğinde revizyon oranı normal şartlarda yüzde 3 ile 5 arasındadır. Bunlar da ufak revizyonlardır. İyi yapılan bir operasyon sonrasında kesinlikle herhangi bir şekilde burunda düşme, çökme gibi ciddi problemler oluşmaz. Revizyon operasyonları yüzde 3 ile 5'lik dilimi oluşturur. Bu işlemler de ihtiyaç duyulursa eğer nefese yönelik çok ufak asimetrilerin giderilmesi, yapışıklıkların açılması gibi çok daha ufak işlemleri oluşturmaktadır. 

Türkiye dünyada en yüksek düzeyde burun estetiği yapılan ülkelerden biridir. Çünkü burun estetiği yönünden plastik rekonstrüktif estetik cerrahi dalımızın, kendi derneğimizin dünyada çok ciddi bir otoritesi mevcut. Burun estetiği ameliyatı iyi ellerde yapılırsa revizyon oranı çok düşük olan ve hasta memnuniyetinin çok yüksek olduğu operasyonlardan birisidir. 

Burun estetiği ile ilgili daha fazla bilgi için:

444 3 789 - 0216 474 54 54

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat