Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Burun estetiği yaptıracağım doktorumu nasıl seçmeliyim?

4,840
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Burun estetiği yaptıracağım doktorumu nasıl seçmeliyim?

Burun estetiği ameliyatı olmayı planlıyorsanız, bu karar gerçekten zor bir karardır. Çünkü yüzünüzün ortasında hayat boyu size eşlik edecek bir organınızın şeklini değiştirmeye karar vereceksiniz. Bununla ilgili pek çok endişeniz olabilir. Güzel olacak mı, tekrar ameliyat olmam gerekir mi gibi sorularınızın yanında aynı zamanda bir cerrah seçimi ile de karşı karşıya kalırsınız.

İyi bir cerrahın başarılı sonuçlarının bir kısmı bilgisinden, bir kısmı tecrübesinden, bir kısmı da yeteneğinden ve özeninden gelir. Tecrübe zamanla kazanılan, bu işle çok uğraşmakla elde edilecek bir kavramdır. Bilgi ise eğitimden gelir. Kime ameliyat olmayı planlıyor, kime tedavi olacaksanız  o kişinin özgeçmişini okumakta fayda vardır. Hangi okullara gitmiş, estetik cerrahi ile ilgili hangi toplantılara katılmış, yurtiçinde ve yurtdışında nerelerde yer almış gibi soruların yanıtları önemlidir.

Yetenek kişisel bir durumdur ve doğuştan gelir ancak özen çok dikkat edilerek, detaylı bir şekilde çalışılarak sağlanabilir. Bunların kriteri de aslında cerrahınızın ya da ameliyat olacağınız kişinin daha önce ameliyat ettiği hastalardır. Artık bilgi çağında yaşıyoruz ve internette her şeye ulaşmak çok kolay. Bu sayede daha önce o kişiye ameliyat olmuş kişilere direkt ulaşıp sorular sorabilirsiniz, uzman hakkındaki yorumları tarayabilirsiniz. Ya da en azından doktorunuza aldığınız muayene randevunuza bir yarım saat önceden giderek orada daha önce ameliyat olmuş hastaları kendiniz görme ve onlarla direkt olarak konuşma fırsatı yaratabilirsiniz. 

Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat