Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Burun estetiği sonrası rahat nefes alabilecek miyim?

18,656
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Burun estetiği sonrası rahat nefes alabilecek miyim?

Burun estetiği sonrası hastanın öncesine göre daha rahat nefes alması gerekir. Kötü nefes alıyorsa rahat, burun estetiği operasyonu öncesi rahat nefes alıyorsa, daha da rahat nefes alabilmelidir. Çok rahatsa, bundan da iyi bir şekilde nefes alabilmelidir. Eskisine göre hasta daha rahat nefes almıyorsa, ya yapılan işlemde hata vardır, mimari yapı tam oturtulamamıştır ya da darp alınmış veya kaza geçirmişsinizdir. 

Estetik operasyonda, burun tasarımında mimari yapı tam oturtulabilirse eskisine göre daha rahat nefes alırsınız. Bunun yanı sıra burun şekliniz eskisine oranla daha estetik ve ilerleme yönünde olur. 

Burun estetiğinde burna şekillendirme dışında kemik eğriliği varsa, kemik eğriliğini düzeltip, orta hatta getiriyoruz. Burun etlerinde şişkinlik varsa o şişkinliği de lazer veya radyofrekans ile küçültebiliyoruz. 

Eskiden burun etlerini alırdık, artık almıyoruz. Alınmamasının sebebi burun etlerinin burun içinde fonksiyonunun olması. Burun etleri alındığı takdirde, normalde burun içinde hava boşluğu olmaktadır. Akciğere çektiğiniz takdirde bu havayı, o hava boşluğu içinde hava türbülansa girer ve akciğere gelmiyor; burun duvarlarına çarpıyor. Burun etleri alınmadığında ve radyofrekans ve lazer ile küçültüldüğü zaman havayı filtreleme görevi görüyor ve havanın aerodinamisini düzenliyor. Bu sayede havayı akciğere rahat bir şekilde çekmek mümkün olur. Eskisine göre daha rahat nefes alıyor, geceleri daha rahat uyuyor ve bu da sizin daha dinç olmanızı sağlıyor. Bu işlem sayesinde sosyal yaşamanıza da pozitif etki sağlanıyor. 

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat