Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Burun estetiği fiyatı neye göre değişir?

40,736
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Burun estetiği fiyatı neye göre değişir?

Burun estetiği fiyatı birçok etkene bağlı olarak değişmektedir. Kesin bir rakam söylemek çok zor. Çünkü öncelikle burunda hangi işlemler yapılacağı önemlidir. Buna göre işlemler maliyeti değiştirir. Operasyonun hangi bölgede, hangi hastane grubunda yapılacağı da maliyeti değiştirir. Hastanenin A grubu mu, B grubu mu, C grubu mu olduğu önemlidir. Hastane masrafları, anestezi, ilaç maliyetleri, hemşire bakımı gibi etkenler de maliyeti etkileyebiliyor. Burada en önemli etken doktorun eğitimi, tecrübesi ve yeteneğidir. Bu alanda uzmanlaşmış bir doktor mu, bu işlemi çok mu yapıyor, yaptığı operasyonlar ve geri dönüşleri nasıl gibi soruların yanıtları da maliyetleri etkileyen faktörler arasındadır.

Burun estetiği operasyonlarında sadece estetik değil, nefes alma yollarına da müdahale edilebilir. Nefes yollarına müdahale edilip, orta hattaki kemik eğriliği düzeltilmesi, yumuşak dokuya da dokunulması yani burun etlerine de müdahale edilerek lazer ya da radyofrekans verilerek nefes almanız da rahatlatılıyorsa bu da maliyeti genel olarak etkiliyor. Çünkü burun estetiği bir bütündür. Estetik operasyon sonrasında hem fonksiyon olarak daha rahat nefes almanız, hem de estetik olarak eskisine göre daha iyi bir aşamada olmanız gerekir. Sonuç bir bütün olduğu için burun estetiği operasyonu fiyatları belirlenirken hem burun estetiği, hem nefes alma ile ilgili işlemler, hem hastane, hem doktor ücretleri, bakım ve ilaçların yanı sıra çok değişken etkenlerle maliyet skalası farklılaşmaktadır.

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat