Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Burun estetiği ameliyatı için uygun doktor nasıl seçilir?

7,729
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Burun estetiği ameliyatı için uygun doktor nasıl seçilir?

Bir hasta için uygun doktor seçilmesi süreci, güven ve gizlilik ilkelerini mutlak suretle içinde barındırması gereken bir süreçtir.
 
Burun estetiği ameliyatına karar veren bir kişi en önemli koşul olarak uygun gördüğü doktorlarla mutlaka ön görüşme gerçekleştirmeli, varsa merak ettiği soruları bizzat sormalıdır. Bunun yanı sıra bu estetik ameliyatı neden olmak istediğiniz ve sonucundan neler beklediğiniz de doktor adayınız tarafından bilinmeli, bu bilgiler ışığında verilecek olan karar estetik ameliyat olmak isteyen kişi tarafından hayalindeki sonuca yakın ve tıbben sakınca içermeden uygulanabilir olmalıdır.
 
Burun estetiği görüşmesindeki amaç kişinin ne istediğini anlamaktır. Bilgisayarda estetik burun tasarımı işte bu yüzden yapılır. Bu sırada kişinin isteğine göre tasarım yapılır ve sonucun yüze göre nasıl durduğu görülüp değerlendirilebilir.
 
Elbette anatomik olarak yapılması imkansız olan, burundan nefes almayı bozabilecek veya yüze uygun olmayan istekler durumunda doktorun müdahalesi olması gerekir. Bu tasarım kişinin burnunda istediği ve istemediği değişiklikleri doktorun anlamasını sağlar. Bu sayede hepsi birbirine benzeyen burunlardan sakınılmış olunur.
 
Burun estetiğinde uygun doktor araştırmasında doktorun deneyimini bilmek ve hasta örneklerini görmek gereklidir. Ancak kişiye göre estetik tasarım yapılması çok önemli bir tercih sebebi olmalıdır.      

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat