Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Burun estetiği ameliyatı hangi durumlarda yapılır?

7,052
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Burun estetiği ameliyatı hangi durumlarda yapılır?

Burun estetiği daha çok isteğe bağlı bir ameliyattır. Burun estetiği yaptıracak kişinin 18 yaşını doldurmuş olması ve aynaya baktığında kendisini mutsuz eden bir burna sahip olması gerekir. Burun estetiği sırasında aynı zamanda mutlaka kişinin nefes almasına engel olan bir problemi varsa, nefes darlığına yönelik de operasyon yapılır. 

Operasyonda sıklıkla genel anestezi tercih edilir. Bu nedenle hastanın sağlık durumunun anestezi almaya elverişli olması gerekir. Bunlar daha öncesinde mutlaka anestezi ekibi ile değerlendiriliyor. 

Burun estetiği yaptıracak hastanın psikolojik olarak belli bir olgunluğa erişmesi gerekiyor. Çünkü burun estetiği yaptırırken burunda istenen değişikliklerin de makul istekler olması gerekiyor. Burunda kemer,  burun ucu düşüklüğü, burundaki genişlik, yan profilden burnun estetik olmaması veya önden burun ucunun ya da burun kemiğinin çok geniş olması gibi nedenlerle, tamamen estetik amaçlı bir burun estetiği yapılabilir. 

Revizyon burun estetiği ile ilgili daha fazla bilgi için: 

444 3 789 - 0216 474 54 54

Yan profilden fotoğraf çektirmeyi hiç sevmeyen, "yan profilden burnumu hiç sevmiyorum" diyen, bazen de önden görünüm için "burun ucum çok geniş, burun kemiğim çok geniş, bu beni görsel olarak rahatsız ediyor, fotoğraflarda çok çirkin çıkıyorum" diyen hastalar için estetik amaçlı burun ameliyatları yapılabilir. Hastanın burnunda nefes almasını zorlaştıran yapısal bir sorun varsa, muayene sırasında bunlar da tespit edilir ve estetik operasyon sırasında bu sağlık sorununu ortadan kaldırılabilir.

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat