Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Burçlar ve moda arasında nasıl bir ilişki var?

1,634
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Burçlar ve moda arasında nasıl bir ilişki var?

Tüm burçların zevkleri ve ihtiyaçları birbirinden farklıdır. Burçların doğadaki dört element üzerine ayrıldıkları düşünülürse ateş grubu burçları, kıyafetlerinde daha çok canlı ve sıcak renkler tercih etmek isteyebilirler. 

Gösterişli olmak, taşlı aksesuarlar onları daha rahat hissettirir.  Toprak grubu burçları ise daha çok kaliteye önem verirler. Kullandıkları giysilerin kumaşları onlar için önem taşır. Klasik görünmeye ve yıllarca giyecekleri, eskimeyecek parçalara özellikle önem verirler.

Hava grubu burçları, hareket özgürlüklerini kısıtlamayacak, onları çok fazla rahatsız etmeyecek kıyafetleri tercih etmek isteyeceklerdir. Bu burçlar, ilginç kesimleri kendilerine çok yakıştırırlar. 

Su grubu burçları, yaratıcılıklarını giyim stillerine aktarmayı başarırlar. Zaman zaman renkleri çok fazla karıştırma ihtimalleri olabilir. Buna dikkat etmeleri gerekir.

Bu ayrıntıları göz önünde bulundurduğumuzda, moda ve burçlar arasında çok ciddi bir ilişki vardır. Yani her burcun zevk ve istekleri birbirinden farklı olacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat