Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bükülebilir ve şişirilebilir penis protezleri arasındaki farklar nelerdir?

12,621
kez izlendi
Puan: 3.67 / 5
Detaylı Açıklama

Bükülebilir ve şişirilebilir penis protezleri arasındaki farklar nelerdir?

Mutluluk çubuğu olarak adlandırılan penis protezleri şişirilebilir ve bükülebilir penis protezleri olarak iki grupta modellenmiştir.

Bükülebilir penis protezinin avantajı el becerisi gerektirmez ve zeka düzeyinin çok yüksek olması da gerekmez. Penis gövdesinde sürekli olarak sert bir şekilde bulunduğundan ilişki esnasında el ile düzeltilerek hazır hale kolayca getirilebilir. Kullanım kolaylığından dolayı şişirilebilir proteze göre daha ucuzdur.

Şişirilebilir penis protezleri kişinin ya da partnerinin dışarıdan fark edemeyeceği ve kullanılmadığı zaman son derece yumuşak, doğal penis görünümündedir.

Şişirilebilir penis protezleri istenildiği zaman pompalama mekanizması ile sertleştirilen bir penis protezidir. Bunun teknolojisi daha yüksek olduğu için daha pahalıdır ve su transferinden oluşan kanal tıkanıklıklarında tamir gerektirdiğinden bükülebilir protezlere göre daha maliyetlidir. 

Şişirilebilir penis protezleri mayo ve şort giyilse bili hiçbir şekilde fark edilmezler, ilişkiye girileceği zaman pompalama mekanizması yardımı ile sertleştirilir, cinsel ilişki sonrası yine testiste bulunan diğer bir düğme yardımı ile mutluluk çubuğu içerisindeki su hazneye geri çekilerek yumuşak ve doğal bir görünüme dönmesi sağlanmış olur.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat