Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bronzlaştırıcı krem nasıl sürülür?

18,846
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Bronzlaştırıcı krem nasıl sürülür?

Bronzlaştırıcı krem uygulamasından iyi bir sonuç almak için dikkat etmemiz gereken bazı noktalar vardır. Bunların birincisi bölge bölge çalışmamız gerekliliğidir. Eğer bacaklarımıza bronzlaştırıcı krem süreceksek önce alt bacaklarımızdan başlamalı diz altı bölümünü tamamladıktan sonra diz üstü bölümüne geçmeliyiz.

Bronzlaştırıcı krem sürme işlemini çıplak elle ya da eldivenle yapabiliriz. Eğer kremi çıplak elle sürüyorsak krem uyguladıktan sonra avuç içlerinin koyu turuncu renk almaması için bronzlaştırıcı kremi sürdükten sonra ellerin iyice yıkanması gerekir.

Kremi az miktarda, tek hareketle ve tek yönde sürmek gerekir. Bronzlaştırıcı kremi dairesel hareketlerle sürmek çok doğru değildir. Bu şekilde sürmek kremin belirli bir bölgede yoğunlaşmasına neden olabilir. Kremi kol ve bacak bölgesine uyguladıktan sonra eklem yerlerine kremi süreriz. Bu bölgeleri en sona bırakmak doğru olur aksi halde burada katlanan deri kısımlarında fazla krem birikebilir.

Eklem bölgelerini de tamamladıktan sonra, elimize aldığımız kuru bir havluyla kremin biriktiğini düşündüğümüz noktalara havluyu hafifçe bastırmalı ve fazla kremi bu şekilde temizlemeliyiz.

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat