Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boyalı saçlara nasıl bakım uygulanır?

32,900
kez izlendi
Puan: 4.26 / 5
Boyalı saçlara nasıl bakım uygulanır?
Boyalı saçların bakımı ilk olarak düzgün ve sağlıklı bir boyama işlemi ile başlar. Saç eğer sağlıklı bir şekilde boyandıysa sağlıklı bakımın yarısı tamamlanmıştır. Bunun sebebi de boya maddelerinin içinde birtakım kozmetik ürünlerin bulunmasıdır. 

Saçın yapısı ve yapılan işlemin niteliğine göre ürün seçmek çok önemlidir. Saçlarımızda önceden bir boya varsa, ilk seçeceğimiz ürün saçımıza protein yükleyecek bir şampuan ya da maske olabilir. Ancak saçlar kızıl ya da bakır gibi kolay akan renklerdeyse, renk koruyucu bir ürün tercih etmemiz faydalı olabilir. 

Güneşten ve yazdan da etkilenebilecek saçlar için mutlaka utraviyole korumalı saç yağları kullanılmalıdır. Bunun sebebi saçları güneşin ve denizin olumsuz etkilerinden saçların rengini korumaktır. 
Moda & Güzellik Kanalı Hepsini Gör
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin
Sitene ekle
Kapat