Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bomba yüklü araç saldırılarına karşı ne tür önlemler alınabilir?

5,477
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Bomba yüklü araç saldırılarına karşı ne tür önlemler alınabilir?

Bombalı araç saldırılarından korunmak mümkündür. Öncelikle alınan sistemin kalitesi önemlidir. K12 ve PAS68 Kalite testlerinden P1 derecesi ile geçen ilk Türk firmasıyız. Bu kaliteyi sağlayabilen, gerekli sertifikalara sahip Mantar Bariyer ve Road Blocker sistemlerimiz her türlü bombalı araç saldırısını tesis dışında, ön güvenlik noktasında bertaraf eder ve saldırının amacına ulaşmasına engel olur.

Bomba yüklü araç saldırılarına karşı alınan anti terör bariyer sisteminin kalitesi büyük önem taşıyor. Bu konuda belirlenmiş standartlar var. Bu kalite standartları gereği bariyerlerin yerden yüksekliği, bariyerlerin üretiminde kullanılan malzemeler, bariyerin çarpışmadan sonraki çalışma özellikleri ve fiziksel bozukluklar titizlikle kontrol ediliyor. K12 ve PAS68 kalite testlerinde P1 derecesi ile bu kaliteyi yakalayan ilk Türk firmasıyız.

Darbeye ve hava koşullarına dayanıklı Arma hidrolik mantar bariyerler, ileri teknolojiyle Avrupa normu 304 kalite paslanmaz borulardan üretiliyor. Özel çelik entegrasyonlu malzemeden üretilen Road Blocker'lar da kendi ürün gamında çeşitlilik gösterebiliyor. Mantar bariyer ve Road Blocker sistemleri, girmiş olduğu çarpışma testlerinde 80 km hızla gelen 7.5 ve 12 tonluk kamyonları durdurabilme özelliklerine sahip. Söz konusu araçlı saldırılardan sonra sistemler sorunsuz çalışmaya devam edebiliyor.

Mantar bariyer ve Road Blocker sistemleri her türlü bombalı araç saldırısını tesis, bölge veya alanın ön güvenlik noktasında bertaraf ediyor. Saldırı gerçekleştiren araç güvenlik noktasında durdurulduğu için saldırının amacına ulaşmasına engel oluyor.

Videoyu Göster

Ev & Dekorasyon Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat