Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Bölgesel zayıflama teknikleri nelerdir?

8,441
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Bölgesel zayıflama teknikleri nelerdir?

Zayıflama, ince bir görünüş bir kadın için çok önemlidir. Fakat zayıflamayı aklınıza koymadan önce ilk olarak bir diyetisyenden destek almanız gerekir. Güzellik merkezlerinin yapmış olduğu diyete yardımcı olabilmek adına çeşitli cihazlarla yağ yakımını sağlamak, bölgesel olarak yakılmakta zorlanan, kişide kilo sorunu olmasa bile belli bölgelerinde toplanmış yağları yok etmeye yardımcı olmaktır. Bölgesel yağlanmadan kurtulmak için de bazı özel cihazlar kullanılır.

Yağ yakmaya yardımcı cihazlar
- Radyofrekans cihazları
- Lazer cihazları
- Presoterapi
- Elektro simülasyon makineleri

Teknoloji ilerledikçe çok güzel cihazlar çıktı. Bunlar artık liposuction kadar etkili olmasa dahi adipositler denilen yağ hücrelerine müdahale edebilirler. Bunları radyofrekans adı verilen sistemle deri altına ısı göndererek yağ yakımı gerçekleştirilebilir. Özellikle bölgesel zayıflama tekniklerinde karın, bel, mide ve iç bacak gibi bölgelerde %70 gibi çok iyi sonuçlar alınması mümkündür. Bununla birlikte diyet yaptığınızda da bu oran %90-100'e çıkabilir. Bu cihazları kullandıktan sonra radyofrekanstaki başarı olağanüstü derecede yüksektir.

Yağ yakımından sonra tekrar uygulanması gereken işlemlerden bir tanesi de presoterapi cihazı ile gerçekleştirilen işlemdir. Bununla birlikte lenflerden yakılan yağ atıldığı takdirde vücuttaki ödem, toksin gider. Beraberinde diyetle de zayıflanıp yağ yakımı gerçekleştirilirse hem kadınlar hem de erkekler almak istedikleri sonucu yüzde 99 oranında alır. Radyofrekans cihazı şu an itibariyle teknolojide en yüksek sonuç veren zayıflama cihazlarından biridir ve özellikle bölgesel zayıflama için çok faydalıdır.

Videoyu Göster

Moda & Güzellik Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat