Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğalar Haziran 2014'te neler yaşayacak?

1,702
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğalar Haziran 2014'te neler yaşayacak?

Boğa & Yükselen Boğa

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar; Haziran ayı maddi kaynaklarınızı gözden geçireceğiniz ve kaynaklarınızda artış ve yeni düzenlemeler yapacağınız bir enerji ile başlıyor. 

Aşk ve sevgi gezegeni Venüs, 23 Haziran'a kadar burcunuzda olacak. Venüs size destek olmak ve girişim enerjinizi ve pozitif bakış açınızı arttırmanız için kararlı. 

Ayın ortalarında Venüs ve Satürn arasında yaşanacak gerginliğin etkisi ile karamsar bir enerjide olabilirsiniz. 

Bir süredir ilişkilerinizi ve ortaklaşa yapmış olduğunuz girişimlerinizi gözden geçirdiğiniz bir dönem yaşıyorsunuz. Kiminiz bir iş ortaklığınızı finalize ettiniz, kiminiz de hayatınızda ilişkiniz veya evliliğiniz ile ilgili önemli kararlar ve sınavlardan geçtiniz. 

Mars, Aralık 2013'ten bu yana günlük düzeninizde ve iş ortamızda gayet yüksek tempo getirdi. 

Venüs'ün burcunuzda olacağı 23 Haziran'a kadarki süreç karşılıklı uzlaşma bulacağınızı göstermekte. 

13 Haziran'da Venüs ve Satürn'ün birbirleri ile temas halinde olacakları dönemde de önemli kararlar alacağınızı söyleyebilirim. 

13 Haziran'da dolunay olacak. Dikkatiniz maddi kaynaklarınız ile ilgili düzenlemelerde olacak. 

İkizler Yeni Ay'ı enerjisi ile maddi fırsat ile beraber, iş hayatınızda ve günlük rutininizde, çalışma arkadaşlarınız ile uyum yakalamanız konusunda da destek verecek. 
Haziran Yeni Ay?ına Neptün de enerjisini aktarıyor. 

Konumuz sizler için maddiyat olduğu için dostlarınız ile yapacağınız maddi anlamdaki iletişime de dikkat etmeniz gereken bir enerji de olacaktır havada. Borç verme konusunda dikkatli olmanız gerekiyor. Verdiğiniz meblanın size geri dönmeme ihtimalini de düşünün. 

Haziran'da Merkür retro süreci yaşayacağız. 7 - 17 Haziran tarihleri arasında yakın aile veya kardeşler konusunda etkili olacak. 

Merkür, 17 Haziran - 1 Temmuz sürecinde de maddi alana geçişini yapacak. Merkür retrosu sizler için hem ekonomik olarak yapacağınız yatırımlarda biraz daha belki beklemeniz gereken bir süreçte olabileceğinizi, hem de yakın çevre ve kardeşleriniz ile ilgili konulara dikkat etmeniz gereken bir süreci işaret ediyor. 

Yatırım yapmak istiyor gibisiniz. Neptün'ün etkisi ile belki biraz girişimlerinizde endişe yaşayabilirsiniz. Merkür de size "biraz daha araştır" diyor olabilir. 

Sevgili Boğalar, genel olarak olumlu bir ay yaşıyor olacaksınız. 

Venüs'ün ay içersinde yapacağı birçok olumlu açıları olacak. 23 Haziran'da Venüs'ün İkizler burcuna geçişi ile birlikte yatırım için fırsatlar da yakalayabilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat