Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğalar 9 - 15 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

1,376
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğalar 9 - 15 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu, bu hafta sizin için önemli etkiler söz konusu. Haftaya sağlık ve iş etkilerinizi tetikleyen enerjilerle başlıyorsunuz. Sağlığınız adına geçirmeniz gereken rutin kontroller, tahliller için oldukça uygun bir gün. 


İş arkadaşlarınızla farklı organizasyonlar içinde bulunabilirsiniz. İş alanlarınızda veya günlük rutininizde hareketli olacaksınız. 

Salı ve çarşamba sizin için önemli etkiler var. Öncelikle burcunuzda bulunan Venüs ile karşı burcunuzda bulunan Ay ve Satürn karşıtlık etkisinde olacak ki, sizin adınıza bu iki gün kutuplaşmalar, çabuk öfkelenme ve yüzleşme etkileri aktive oluyor. 

Özellikle ilişkilerinizde hem özel de, hem de çevrenizle olan diyaloglarda kıskançlıklar, gerginlikler ve öfke patlamaları söz konusu. 

Salı ve çarşamba günleri dikkatli geçirmekte fayda var. 

Cuma günü gerçekleşecek Dolunay, hassasiyetlerin arttığı günlerin ardından, biriktirdiklerinizi aniden yüzeye çıkması, daha sabırsız ve gergin olmanıza neden olabilir. Bu nedenle bu Dolunay özellikle sakin olmalısınız. 

Hafta başından itibaren sizi daha tutkulu yapacak olan enerjiler, Dolunay ile iyice yükselebilir, bu nedenle içsel dengelerinizi iyi ayarlamalısınız. 

Bu hafta salı ve çarşamba günleri duygusal iniş çıkışlara dikkat edin. Perşembe ve cuma günleri güncel hayatınızda bankalar, krediler, sigorta ve alacak verecek işlerinizde yeni başlangıç yapmayın, bu iki günü atlatıp adım atmaya gayret edin. 

Duygusal olarak gergin bir hafta olacağı için hafta sonu sizi rahatlatan ve iyi hissettirecek alanlarda kalmaya gayret edin. Bu anlamda hafta sonunu dinlenerek geçirmeniz önemli.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat