Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğalar 4 - 10 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

1,103
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğalar 4 - 10 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu, hafta başı pazartesi günü ortaklıklarınız, iş anlaşmaları, eşinizle ilgili konular ve bu alandaki sorumlulukla öne çıkıyor. 

Salı günü burç değiştiren Ay, perşembe gününe kadar sizin adınıza biraz hassas bir aralıktan geçecek. Başka kaynaklardan beklediğiniz paralar açısından iyi etkiler olsa da duygusal olarak karışık ve gergin olabilirsiniz. Bu aralıkta sağlığınıza da dikkat edin. 

Boğa burcu haftalık yorum

İlişkilerinizde hafta sonuna kadar daha gerçekçi bir bakış açısı izlemelisiniz. Bu haftaki etkiler duygusal konularda sizi kuşkucu kılarak, karşı taraftan emin olmakta zorlanmanıza neden olabilir. 

Perşembe günü 16.40'a kadar açısız ilerleyecek olan Ay, yeni başlangıç yapmayı, önemli bir konuda adım atmayı desteklemiyor. İş ilişkileriniz ve özel alanlarınızda bugüne dikkat edin.

Cuma günü düzelen enerjiler yolculuk planları, eğitim ve yayıncılık alanlarında sizin adınıza destekleyici. Her durumda daha aktif ve sonuç odaklı olacağınız etkiler cuma gününü desteklemekte. 

Hafta sonu tekrar açısız alana girecek olan Ay, cumartesi günü sabah 11 ile akşam üstü 17.00 arası boşlukta kalacağı için yolculuklar, her türlü program, organizasyon gerektiren konular, kısa vadeli planlarınızda bu aralığı  adım atmadan geçirmeniz gerektiğini vurguluyor.
 
Sevgili Boğa burcu verimli ve keyifli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir hafta da görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat