Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğalar 28 Temmuz - 3 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

544
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğalar 28 Temmuz - 3 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğa burcu, pazartesi günü ev, aile ve kariyer alanlarınızı etkileyecek olan Ay etkileri, ev hayatınızda ebeveynleriniz, işte ise üstlerinizle olan ilişkilerinizde meseleleri büyütme, ele aldığınız konularda çözüm bulmakta tıkanmalar yaşayabileceğinizi gösteriyor. 


Haftanın ilk gününü daha sakin ve rutin işlerle geçirin. Devlet veya otorite konumundaki kişilerle yapmak durumunda olduğunuz bağlantılar varsa bugünü geçerek adım atmak doğru olur. 

Boğa burcu bu hafta 

Salı günü burç değiştirerek sizi rahatlatacak Ay enerjileri, salı ile perşembe akşama kadar olan dönemde daha kararlı ve organize davranabilmenize olanak sağlayacak. 

Haftanın büyük çoğunluğunda aktif olacak Venüs - Satürn üçgen açısı, ilişkilerinizde ve maddi alanlarınızda akılcı kararlara dönük olmanıza destek verecek. Çarşamba günü özellikle yakın çevrenize destek vermek, sorunlarıyla ilgilenmek sizin adınıza öncelikli olacak. 

Kardeşler, komşular veya yakın arkadaşlarla ilgili konularda daha hassas ve yardımlaşmaya açık olacaksınız. Hafta ortası daha çok sizin dışındaki durumlarla ilgilenmek ve önceliklerinizi buna göre belirlemek zorunda kalabilirsiniz. 

Perşembe günü 17.45 ile 19.30 arasında Ay açısız ilerleyeceği için bu sürece özellikle duygusal konularda önemli adımları denk getirmeyin. Ruhsal olarak kendinizi sıkıntılı hissedebilirsiniz ki bu aralığı daha çok bekleyerek veya rutin işlerle ilgilenerek geçirmeye özen gösterin.

Cuma ve cumartesi boyunca Ay Terazi burcunda ilerliyor. Duygusal alanlarınız sizin için önemli olacak. ancak özellikle cuma ve cumartesi günü gökyüzü etkileri biraz daha sert enerjiler barındıracağı için özellikle duygusal tepkilerinizi iyi kontrol etmeli ve meseleleri büyütmeden ele almalısınız.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat