Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boğalar 26 Mayıs - 1 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

1,072
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boğalar 26 Mayıs - 1 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Boğalar,


Bu hafta çarşamba günü İkizler burcunda gerçekleşecek Yeni Ay; maddi konular ve finansal durumunuzla ilgili alanları etkileyecek. 

Yeni Ay dönemleri Ay'ın ışığının en karanlık olduğu zamanlardır. Bu nedenle özellikle tam Yeni Ay günleri yeni bir başlangıç yapmamak gerekir. Zira başladığınız işleri ilerde tekrar ele almak durumunda kalabilirsiniz. 

Bu hafta Yeni Ay'ın gerçekleşeceği çarşamba günü enerjiler duygusal olarak karışık ve gergin etkiler verecek. Özellikle para ve maddi konularda yeni bir başlangıç yapmayın. Önemli ve kalıcı bir konuda adım atmayın. Daha sonra bunları tekrar ele almak durumunda kalabilirsiniz. 

Çarşamba ve perşembeyi maddi alanlardaki girişim ve adımlarda bekleyerek geçirin.  

Maddi konularda yapmanız gereken bir girişim veya adım varsa, başlangıçlar için 1 Haziran ile 3 Haziran tarihleri arasında, Ay hilal fazına geçtiğinde daha fazla destek bulabilirsiniz. 

Haftanın etkileri ağırlıklı olarak cumaya kadar sizin daha depresif ve karamsar bir bakış açısı ile durumları değerlendirmenize neden olabilir. Cuma akşam üstünden itibaren, Ay Yengeç burcuna geçtiğinde hem ruhsal olarak, hem de dünyevi konularda rahatlamış olacaksınız. 

Hafta sonu özellikle aileniz, yaşam alanınız, eviniz, ebeveynlerinizle ilgili konularla ilgilenmek size iyi gelecektir. 

Hafta sonu planlarınızı aileniz ve evinizle ilgili konular üzerine yapmanızı veya ailenizle vakit geçirmeye yönelik olmanızı tavsiye edebebiliriz. 

Sevgili Boğalar, bu haftanın ve Yeni Ay enerjilerinin size ve sevdiklerinize güzelliklerle sunmasını dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat